Pierwsza dogrywka w tym sezonie

W meczu LKS Lotos Jabłonna-Mooses mieliśmy pierwszą dogrywkę w tym sezonie. Mecz był bardzo wyrównany. Oba zespoły grały zacięcie i ambitnie o każdą piłkę. Znakomite spotkanie rozegrał Mateusz Starowieyski zdobywca 38 pkt. Mooses w dogrywce już nie dał szans Lotosowi i wygrał 89:81.

Chrobry odniósł kolejną porażkę tym razem z zespołem SKY Tatoo Basket Radom. Sky Tatoo nie dal szans obecnemu mistrzowi ligi. Pod każdym względem był lepszy i zasłużeie wygrał 81:52.
MVP meczu został Konrad Kapturski zdobywca double-double 14 pkt i 12 zb.

KS Kontra Przasnysz pokonuje D7 65:62. Pierwsza kwarta to zdecydowana przewaga zespołu D7. Nic nie wskazywało na to , że KS Kontra się odrodzi. Ale kolejne kwarty to rewelacyjna gra KS Kontry , która pokazała , że zawsze gra do końca. Wygrali ważne spotkanie. MVP meczu został Szymon Jakubiak zdobywca double-double 18 pkt i 15 zb

Meblobranie.pl pokonuje MDM Serwis 86:70
Meblobranie.pl odnosi kolejne zwycięstwo , grali bardzo efektownie. MDM Serwis nie potrafili zatrzymać dobrze grającego przeciwnika. MVP meczu został Lukasz Pawlikowski zdobywca 29 pkt.

Targówek – Evil Apes 76:63.
Pierwsza kwarta była wyrównana. Oba zespoły grały kosz za kosz. Kolejne kwarty to już dominacja Targówka , który narzucił swój styl i pewnie wygrał MVP meczu został Tomasz Regini zdobywca 15 pkt.