Mistrz zaczyna od zwycięstwa w SuperWnba

Obecny mistrz ligi NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonał Mooses 70:63.
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. W drugiej kwarcie Mooses zagrał fantastycznie i wygrał kwartę 18 punktami. Wydawało się , że inauguracja dla mistrza może zacząć się słabo. Ale po przerwie NOSiR zaczął grać swoja koszykówkę szybkie kontry i skuteczne rzuty z dystansu co pozwoliło na odrobienie strat z nawiązką.
MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 25 pkt.

Meblobranie.pl pokonuje D7 97:61.
Pierwsza kwarta to kosz za kosz z obu stron. Jednak od drugiej kwarty zespół Meblobrania.pl pokazał swoją klasę i pewnie z minuty na minutę powiększał przewagę nad zespołem D7. Szybkie kontry i widowiskowe akcje to wizytówka zespołu Meblobranie.pl . D7 walczyło ale tego dnia nie potrafili powstrzymać przeciwnika.
MVP meczu został Michał Kawczyński zdobywca 24 pkt.

LKS Lotos Jabłonna pokonuje beniaminka SuperWnba Kontrę 51:44.
Mogliśmy oglądać spotkanie walki. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę , zawodnicy grali bardzo ambitnie. LKS Lotos pokazał jednak doświadczenie , które nabył grając tyle lat w SuperWnba. W końcówce to oni zachowali zimną krew i wygrali.
MVP meczu został Piotr Jankowski zdobywca 9 pkt.

Debiutujący w SuperWnba mistrz I ligi ALL Blacks pokonał MDM Serwis 68:45. Od samego początku spotkania ALL Blacks narzucił drużynie przeciwnej swój basket. W ataku grali ustawione akcje a jak nadarzała się kontra to ją wykorzystali. MDM Serwis nie miał pomysłu na tak dobrze grającą drużynę ALL Blacks.
MVP meczu został Dominik Ziental zdobywca 21 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.