Mistrz zaczyna od zwycięstwa w SuperWnba

Obecny mistrz ligi NOSiR Nowy Dwór Maz. pokonał Mooses 70:63.
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. W drugiej kwarcie Mooses zagrał fantastycznie i wygrał kwartę 18 punktami. Wydawało się , że inauguracja dla mistrza może zacząć się słabo. Ale po przerwie NOSiR zaczął grać swoja koszykówkę szybkie kontry i skuteczne rzuty z dystansu co pozwoliło na odrobienie strat z nawiązką.
MVP meczu został Adam Śmietański zdobywca 25 pkt.

Meblobranie.pl pokonuje D7 97:61.
Pierwsza kwarta to kosz za kosz z obu stron. Jednak od drugiej kwarty zespół Meblobrania.pl pokazał swoją klasę i pewnie z minuty na minutę powiększał przewagę nad zespołem D7. Szybkie kontry i widowiskowe akcje to wizytówka zespołu Meblobranie.pl . D7 walczyło ale tego dnia nie potrafili powstrzymać przeciwnika.
MVP meczu został Michał Kawczyński zdobywca 24 pkt.

LKS Lotos Jabłonna pokonuje beniaminka SuperWnba Kontrę 51:44.
Mogliśmy oglądać spotkanie walki. Oba zespoły walczyły o każdą piłkę , zawodnicy grali bardzo ambitnie. LKS Lotos pokazał jednak doświadczenie , które nabył grając tyle lat w SuperWnba. W końcówce to oni zachowali zimną krew i wygrali.
MVP meczu został Piotr Jankowski zdobywca 9 pkt.

Debiutujący w SuperWnba mistrz I ligi ALL Blacks pokonał MDM Serwis 68:45. Od samego początku spotkania ALL Blacks narzucił drużynie przeciwnej swój basket. W ataku grali ustawione akcje a jak nadarzała się kontra to ją wykorzystali. MDM Serwis nie miał pomysłu na tak dobrze grającą drużynę ALL Blacks.
MVP meczu został Dominik Ziental zdobywca 21 pkt.