Mamy nowego mistrza ligi WNBA!

W Super finale ligi WNBA Targówek pokonał IT Kontrakt 64:55. Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny grały na 100% i nikt nie odpuszczał. W końcówce dzięki szerszej ławce rezerwowej i doświadczeniu Targówek dowiózł do końca wypracowaną przewagę i został nowym mistrzem ligi. MVP meczu został Błażej Hejnrych zdobywca 17 pkt.


Mistrzem I ligi został zespół Centrum Medyczne Białołęka który pokonał w finale Mooses 56:51. Oba zespoły o podwójną stawkę. Zwycięzca finału miał gwarantowaną grę w SuperWnba w następnym sezonie. Dzięki skutecznej końcówce i mądrzej grze to Centrum Medyczne Białołęka zostało mistrzem I ligi. MVP meczu został Sławomir Patrzałek zdobywca 15 pkt.


Mistrzem II ligi został zespół Floor4future, który w finale pokonał Evenement Team 64:59. Obie drużyny miały zapewniony awans do I ligi przed spotkaniem. Spotkanie nie rozczarowało.
Obie drużyny nie odpuszczały i mieliśmy zaciętą końcówkę z której zwycięsko wyszła drużyna Floor4future. MVP meczu został Bartosz Weryk zdobywca 24 pkt i 10 zb.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.