Kontra Przasnysz z pierwszym zwycięstwem w sezonie

Kontra Pzrasnysz pokonuje D7 78:69.
Pierwsze trzy kwarty to zacięte i wyrównane spotkanie. Obie drużyny grały kosz za kosz. Decydująca była czwarta kwarta w której Kontra Przasnysz wygrała ją aż 8 punktami. MVP meczu został Maciej Czaplicki zdobywca 22 pkt.

LKS Lotos Jabłonna pokonuje Mooses 73:50.
Od samego początku spotkania LKS Lotos Jabłonna narzucił swój styl grania. Grali agresywnie w obronie i wyprowadzali szybkie i skuteczne kontry. Mooses nie potrafił tego dnia powstrzymać dobrze dysppnowanego przeciwnika. MVP meczu został Sebastian Powierża zdobywca double-double 17 pkt i 10 zb.

Meblobranie.pl pokonuje MDM Serwis 69:63
Pierwsza kwarta należała do MDM Serwis , który zagrał bardzo dobre spotkanie. Jednak w drugiej i trzeciej kwarcie zawodnicy Meblobrania.pl obudzili się i zaczęli trafiac z dystansu. W czwartej kwarcie doświadczona drużyna Meblobranie.pl nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa. MVP meczu został Łukasz Pawlikowski zdobywca double-double 17 pkt i 12 zb.

Targówek pokonuje Kontrę Przasnysz 78:45.
Od samego początku spotkania Targówek narzucił swój styl grania.
W tym sezonie Targówek celuje w obronę mistrza ligi. Patrząc jak grają są jednym z faworytów. Kontra tego dnia nie miała szans z rozpędzoną drużyna Targówka. MVP meczu został Grzegorz Malewski zdobywca 18 pkt i 10 zb.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.