Pierwsze mecze półfinałowe SuperWnba za nami!!!

Dzisiaj odbyły się pierwsze spotkania półfinałowe!!!
Value Advisors zremisowało z Targówkiem 76:76.
Jest to mały finał tych dwóch drużyn , które przyzwyczaiły nas , że grają prawie zawsze ze sobą w finale.
Pierwsza kwarta to lekka przewaga drużyny Value Advisors , która na początku co rzut trafiała z dystansu. Pierwszą kwartę Targówek przegrał 9 punktami. Jednak Targowek zawsze gra do końca.
Dzięki lepszej grze w obronie i szybkim przejściu z obrony do ataku odrobili straty. Obie drużyny grały kosz za kosz i nie pozwalały na wyrobienie przewagi przeciwnikowi. Mecz był na wysokim poziomie, było wszystko walka , ładne akcje no i przede wszystkim emocje. W drużynie Value Advisors najlepiej punktował Piotr Dąbrowski 18 pkt . W Targówku Błażej Hejnrych zdobywca 12 pkt.
Jutro czeka nas niesamowite spotkanie.
Zapraszamy jutro na godzinę 11.30 do szkoły SP 150 na ulicy Thommeego 1. Kto zgarnie całą pulę??

W drugim meczu półfinałowym MDM Serwis pokonał D7 60:55.

Oba zespoły rozegrały dzisiaj dobre spotkanie. Lekką przewagę na początku spotkania wyrobili sobie zawodnicy MDM Serwis. Drużyna D7 grała nieskutecznie i popełniała dużo niewymuszonych strat.
Po przerwie przewaga MDM wynosiła ponad 10 punktów. Wydawało się że MDM Serwis kontroluje wydarzenia na placu. Jednak w końcówce zawodnicy zaczeli popełniać straty a D7 to wykorzystało. W końcówce spotkania w ostatniej sekundzie za 3 punkty trafił Piotr Lach. Dzięki temu jutro też będzie się działo bo oba zespoły chcą po raz pierwszy zagrać w finale SuperWnba. Najlepiej punktującym dla MDM Serwis był Robert Kulik zdobywca 22 pkt. Dla D7 najwięcej punktów rzucił Dariusz daca 20 pkt.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.