II kolejka za nami w I lidze

Pierwsze zwycięstwo w debiucie odniosła drużyna Basket Bulls pokonując Tander Legends SNDY 60:52. Pierwsza kwarta należała do drużyny Basket Bulls. Od samego początku grali szybko i skutecznie. Tander nie mógł się odnaleźć z tak szybko grającym zespołem. Kolejne kwarty to już pogoń drużyny Tander , która zaczęla grać swoją koszykówkę. Druga kwarta i trzecia należała do nich. Czwarta kwarta była wyrównana jednak więcej sił zachowała drużyna Basket Bulls i to ona zwyciężyła.
MVP meczu został Wojciech Olesiński zdobywca 11 pkt.

La Zabawa – Erbol  25:59
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Obie drużyny grały kosz za kosz. Kolejne kwarty to już dominacja zespołu Erbol , który grał rewelacyjnie. La Zabawa nie potrafiła ich zatrzymać a przy tym grała nieskutecznie. MVP meczu został Piotr Łukaszewski zdobywca double-double 11 pkt i 10 zb

Drużyna Suse – Żoliborz Devils  41:52
Pierwsza kwarta to wyrównane spotkanie. Oba zespoły grały kosz za kosz. Drużyny grały bardzo ambitnie. Kolejne kwarty to już lekka dominacja zespołu Żoliborza Devils. Grali skutecznie i wyprowadzali szybkie kontry. Drużynie Suse w końcówce spotkania zabrakło szczęcia.
MVP meczu został Marcin Kubiak zdobywca 24 pkt.

Półtony z Ruskowego – Szery 18 59:72
Pierwsze trzy kwarty to wyrównane spotkanie . Obie ekipy grały bardzo fajną dla oka koszykówkę. O losach spotkania zadecydowała czwarta kwarta w której to Szery 18 zagrało wyśmienicie. Przeciwnicy nie potrafili ich zatrzymać. Szery 18 wygrali kwartę 16 punktami. MVP meczu został Dariusz Stefański zdobywca 32 pkt.

Evenement Team – BrotherHood Sky Lines 85:42.
Od samego początku spotkania dominowała doświadczona drużyna Evenement Team. Grali swój basket. Drużyna Brotherhood Sky Lines grała bardzo ambitnie lecz nieskutecznie. Evenement wykorzystywał wszystkie dogodne sytuacje i pewnie wygrał. MVP meczu został Artur Piekut zdobywca double-double 26 pkt i 10 zb.