I kolejka w SuperWnba 53 edycji za nami :)

W weekend 9/10 marca odbyła się I kolejka 53 edycji ligi WNBA.
Obecny mistrz ligi zespół Targówka bez problemów pokonał beniaminka ligi Evenement Team 105-44. Od początku spotkania Targówek narzucił swoje tempo i z minuty na minutę powiększał przewagę. Evenement Team był bezradny w tym spotkaniu. Targowek z meczu na mecz będzie budował swoją formę 🙂
MVP meczu został Błażej Henrych , który zdobył 21 pkt.

D7 które w zeszłym sezonie grało w finale SuperWnba niespodziewanie uległo LKS Lotos Jabłonna 62-55. Spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły grały kosz za kosz. Ale końcówka należała do Lotosu , który w trudnych momentach był skuteczniejszy.
MVP meczu został Andrzej Tański zdobywca 11 pkt.

W najciekawszym spotkaniu SuperWnba Meblobranie.pl (dawne Value Advisors) pokonało Alior Bank Basketball 95-85.
Spotkanie było bardzo wyrównane. Mogliśmy oglądać kawał dobrego basketu. Przewaga Alior Bank Basketball wynosiła już ponad 10 pkt.
Jednak Meblobranie.pl po przerwie zaczęło grać skutecznie a Alior popełniał dużo niewymuszonych błędów. W końcówce to Meblobranie.pl pokazało doświadczenie i w trudnym spotkaniu to oni wyszli zwycięsko.
MVP meczu został Piotr Dąbrowski zdobywca 28 pkt.

W innych spotkaniach Mooses pokonał Yelonky 85-65 a MDM Serwis pokonał NOSiR Nowy Dwór Maz. 66-58.