Finały 51 edycji WNBA

Dzień rozpoczeliśmy finałem II ligi gdzie zmierzyły się Fasolki z All Blacks. W pierwszej kwarcie Fasolki zagrały szybki basket a przy tym skuteczny. Pierwsza kwarta zakończyła sie 19:6 dla Fasolek.  Jednak kolejne kwarty to juz dominacja All Blacks którzy odrobili straty i dzięki mocnej obronie zdołali zwycięsko wyjść z tego pojedynku wygrywając  63:60.
MVP meczu został Michał Otto zdobywca 17 pkt.

W finale I ligi spotkały się drużyny D7 i Luksja Care Pro Men. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły grały na 100 % swoich możliwości. Walka była o każda piłkę. Jednak tego dnia D7 mieli problem z powstrzymaniem Kuby Michnowskiego, który zagrał rewelacyjne spotkanie. Był nie do zatrzymania tego dnia. Dzięki dobrej skuteczności Kuby Luksja Care Pro Men pokonała D7 71:66MVP meczu został Kuba Michnowski , który zdobył 36 pkt.

W finale pocieszenia o III miejsce w SuperWnba spotkało się MAWI i Centrum Medyczne Białołęka.
Trzeba zaznaczyć , że Centrum Medyczne Białołęka to beniaminek ligi i w pierwszym sezonie w SuperWnba grał o III miejsce. Jednak w 5 osobowym składzie Centrum Medyczne Białołęka nie miało szans z dobrze i równą grającą drużyną MAWI.  W pierwszej kwarcie mecz był bardzo wyrównany. Kolejne kwarty należały juz do MAWI , które z minuty na minutę powiększało przewagę i wygrało 83:65. MVP meczu został Grzegorz Popis zdobywca 25 pkt.

W finale ligi spotkał się obecny mistrz ligi Targówek i pretendent Value Advisors. Oba zespoły doskonale się znają bo prawie każdy finał o mistrzostwo grają. Spotkanie było bardzo ciekawe. Oba zespoły grały bardzo ambitnie nie było dla nich straconych piłek. W Value Advisors świetny mecz rozgrywał Radosław Bzoma i Piotr Dąbrowski. Targówek miał z nimi duży problem żeby ich powstrzymać.  W końcówce dzięki skutecznym akcjom to Value Advisors zostało mistrzem ligi wygrywając 59:54. MVP meczu został Piotr Dąbrowski zdobywca 24 pkt.