Erbol z pierwszym zwycięstwem w tym sezonie

Erbol pokonuje Evenement Team 40:35. Tego dnia obie drużyny miały problem ze skutecznością. Jednak pierwsze dwie kwarty to lepsza gra zespołu Erbol, który zdołał sobie wyrobić 11 punktową przewagę. Po przerwie mecz się wyrównał ale to Erbol mógł się cieszyć z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. MVP meczu został Jarosław Stępień zdobywca 8 pkt.

Sky Tattoo Basket Team Radom pokonuje Żoliborz Devils 101:72. Od samego początku spotkania Sky Tattoo Basket Team Radom narzucił swoje tempo i Żoliborz Devils nie mógł zatrzymać ich. Druga kwarta to wyrównane spotkanie. Po przerwie Sky Tattoo Basket Team Radom znowu zaczął grać tak jak w pierwszej kwarcie, dzięki temu mogli znowu odskoczyć od przeciwników. W ostatniej kwarcie wkradło się rozprężenie w szeregach Sky Tattoo Basket Team Radom ale przewaga zbudowana z I i z III kwarty była niezagrożona. MVP meczu został Dawid Golus zdobywca double-double 12 pkt i 11 zb

Yelonky pokonują Szery 18 89:63. Od samego początku spotkania Yelonky zbudowały sobie bezpieczną przewagę. Tego dnia grał jak z nut Alex Drzewiecki, który trafił aż 6 celnych rzutów z dystansu. Szery 18 walczyli do końca jednak tego dnia Yelonky były nie do przejścia. MVP meczu został Alex Drzewiecki zdobywca 27 pkt.