Chrobry niepokonany po III kolejkach!!!

Zespół Chrobry pokonał Drużynę Suse 69:58.
Drużyna Suse przystępowała do spotkania w bardzo okrojonym składzie.
Chrobry natomiast pierwszą kwartę zagrał bardzo dobrze widać było, że zawodnicy są dobrze zmotywowani. Jednak kolejne kwarty to rozluźnienie w szeregach Chrobrego co wykorzystała doświadczona Drużyna Suse. Jednak w czwartej kwarcie Chrobry znowu przycisnął i zmęczeni zawodnicy Drużyny Suse nie potrafili przeciwstawić się.
MVP meczu został Łukasz Wiącek zdobywca double-double 15 pkt i 12 zb.

Evil Apes pokonuje Luksję Care Pro Men 77:57.
Luksja Care Pro Men , która była jednym z faworytów wygrania I ligi przegrała z bardzo dobrze grającym zespołem Evil Apes.
Decydujące o losach spotkania miała II kwarta w której Evil Apes wygrał aż 12 punktami. Luksja Care Pro Men wprawdzie walczyła do końca jednak Evil Apes zagrał mądrze w końcówce i zasłużenie wygrał.
MVP meczu został Sławomir Paciorek zdobywca double-double 22 pkt i 13 zb.

Tander Legends SNDY odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując Erbol 59:45.
Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny grały kosz za kosz. Decydujące o losach spotkania były rzuty z dystansu w III kwarcie. Tander Legends SNDY oddało aż 6 celnych rzutów z dystansu w tej kwarcie. 4 celne rzuty oddał Tomasz Jeziorowski. Erbol przegrał tę kwartę 14 punktami.
MVP meczu został Filip Gorvzyca zdobywca 19 pkt.

W innych spotkaniach Jelenie w Terenie pokonują Szery 18 64:52,
Wiślanie pokonują Evenement Team po dogrywce 86:84 a Elegancja pokonuję Żoliborz Devils 63:53.