Chrobry mistrzem SuperWnba

Chrobry został nowym mistrzem SuperWnba!! W finale pokonał NOSiR Nowy Dwór Maz. 52:48.

Nikt przed sezonem chyba sie tego nie spodziewał , że beniaminek ligi już w pierwszym sezonie w SuperWnba zostanie mistrzem ligi. Mecz był bardzo wyrównany oba zespoły grały bardzo ambitnie nie było straconych piłek. Drugą kwart Chrobry wygrał 18:5. Po połowie Chrobry miał przewagę 11 pkt. Wydawało się , że jest juz po meczu. Ale wtedy do głosu doszli zawodnicy NOSiR Nowy Dwór Maz. zaczeli niwelowac przewagę. Wydawało się , że doświadczona drużyna NOSiR odrobi straty. Jednak Chrobry zawsze gra do końca i dzięki celnej trójce Olafa Szymańskiego wyszedł na prowadzenie i w końcówce już go nie oddał.
MVP meczu został Olaf Szymański zdobywca 15 pkt.