All Blacks mistrzem I ligi!!!

All blacks w meczu finałowym I ligi pokonał zespół Luksja Care Pro Men 72:64.

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana , oba zespoły grały z dużym respektem dla siebie. Mogliśmy oglądać twardą walkę
W drugiej kwarcie zespół All Blacks podkręcił tempo i wyrobił sobie bezpieczną przewagę. Drużyna Luksji Care Pro Men tę kwartę przespała.

Do przerwy All Blacks wygrywało 42:30. Po przerwie Drużyna All Blacks za bardzo się rozprężyła. Luksja złapała drugi oddech i z minuty na minutę odrabiała straty. Bardzo dobrze w tym okresie gry prezentował się Kuba Michnowski , który w całym spotkaniu zdobył 23 pkt.
Przed czwartą kwartą przewaga All Blacks wynosiła 5 punktów

W czwartej kwarcie obie drużyny grały kosz za kosz. To już była istna wojna. Luksja walczyła do końca cały czas jednak All Blacks to doświadczona drużyna i nie dała sobie wyrwać zwycięstwa.
MVP meczu został Mariusz Karbowski , który zaliczył double-double 16 pkt i 14 zb.